Declaration of support for Israel

19 sierpnia 2014  
W kategorii Posługi

 

 

 

 

 

 

 

  1. Krzysztof Tumiński – Łężyce
  2. Beata Kaczyńska – Bolesławiec
  3. Halina Wegner – Murowana Goślina
  4. Izabela Sobieralska – Rumia
  5. Tomek Kordek – Gdynia
  6. Przemysław Czubek – Warszawa
  7. Małgorzata Laskowska – Warszawa
  8. Irena Labuda – Sierakowice
  9. Andrzej Labuda – Sierakowice
  10. Wiesława Markowska – Sierakowice
  11. Zdzisław Markowski – Sierakowice
  12. Anna Wrzałka – Gdynia
  13. Magdalena Masternak – Kielce
  14. Irena Stankiewicz – Kielce
  15. Łukasz Pigla – Poznań
  16. Natalia Pigla – Poznań
  17. Małgorzata Garnuszek – Warszawa
  18. Stanisław Pęcherski – Busko Zdrój
  19. Urszula Kaliściak – Wrocław
  20. Dorota Parczewska – Kuźnia Raciborska
  21. Wiesław Parczewski – Kuźnia Raciborska
  22. Marzena Tęcza – Gdańsk
  23. Marek Pytko – Chwaszczyno
  24. Dariusz Rzeszowski – Warszawa
  25. Wioletta Rzeszowska – Warszawa
  26. Dorota Ratuszna – Wrocław
  27. Stanisław Ratuszny – Wrocław
  28. Janina Jamróz – Rumia
  29. Władysław Jamróz – Rumia
  30. Barbara Jurachno – Gdańsk
  31. Wioleta Milewczik – Bursztynik
  32. Marzena Milewczik – Bursztynik
  33. Alicja Fierka – Gdynia
  34. Adam Fierka – Gdynia
  35. Katarzyna Nogacz – Poznań
  36. Bożena Grzegorczyn – Wrocław
  37. Adam Grzegorczyn – Wrocław
  38. Dorota Kokoszka – Mielec
  39. Leszek Wołowiec – Mielec
  40. Bożena Wołowiec – Mielec
  41. Beata Długosz – Kielce
  42. Natalia Dulaba – Gdynia
  43. Elżbieta Opiła – Warszawa
  44. Renata Sierzputowska – Gdynia
  45. Anna Dulaba – Gdynia
  46. Żaneta Goleńska – Gdynia
  47. Barbara Tumińska – Łężyce
  48. Mirek Kuzawa – Turek
  49. Marianna Gulba – Kielce
  50. Anna Gulba – Kielce
  51. Elżbieta Żywicka – Gdynia
  52. Ewelina Lubińska – Gdynia
  53. Katarzyna Drewska – Gdańsk
  54. Krzysztof Poljański – Rumia
  55. Krystyna Poljańska – Rumia
  56. Janina Bergańska – Rumia
  57. Jarosław Borek – Bolesławiec
  58. Elżbieta Borek – Bolesławiec
  59. Joanna Chłopek – Kielce
  60. Kasia Grygiel – Jabłonna k. Warszawy
  61. Dawid Kościuk – Kielce
  62. Agnieszka Kościuk – Kielce
  63. Małgorzata Koban – Bolesławiec
  64. Beata Gdynia – Kuźnia Raciborska
  65. Mariola Goleńska – Bolesławiec
  66. Anna Bysiec – Stara Oleszna k. Bolesławca
  67. Małgorzata Ocios – Piaseczno
  68. Agnieszka Marianowicz-Szczygieł – Warszawa
  69. Ewa Ligatsch – Berlin
  70. Ryszard Ligatsch – Berlin
  71. Krystyna Jabłczyńska – Kraków
  72. Maria Wojciechowska – Poznań
  73. Bożena Ogrodna – Kraków
  74. Dorota Bielińska – Gdynia
  75. Iwona Kordek – Gdynia
  76. Justyna Kościuszko – Kielce
  77. Martyna Sierka – Kielce
  78. Małgorzata Amroziak – Toruń
  79. Roman Amroziak – Toruń
  80. Ewa Rumińska – Toruń
  81. Małgorzata Dolińska – Bydgoszcz
  82. Mirosława Grosman – Bydgoszcz
  83. Magdalena Wojciechowska – Bydgoszcz
  84. Regina Wołowiec – Mielec
  85. Katarzyna Kasperowicz – Bydgoszcz
  86. Marzanna Kołecka-Florczak – Gdynia
  87. Małgorzata Zbrzeźniak – Warszawa
  88. Jacek Pochaba – Wrocław
  89. Alicja Ciaputa – Wrocław
  90. Jolanta Gajek – Gdynia
  91. Dariusz Kościuk – Kielce
  92. Wiesława Kościuk – Kielce
  93. Sławomir Milewczik – Bursztynik
  94. Marta Ćwierz – Kielce
  95. Maciej Minkiewicz – Warszawa
  96. Julia Pochaba – Wrocław
  97. Anna Kościuszko – Kielce
  98. Krzysztof Markowski – Sierakowice
  99. Emilia Baska – Tokary
  100. Marcin Baska – Tokary
  101. Ewa Bucholc – Gdynia
  102. Władysław Koban – Golnice
  103. Elżbieta Baranowska – Polkowice
  104. Józefa Jarzębska – Osnabruck, Niemcy
  105. Małgorzata Szymańska – Raszyn
  106. Magdalena Papis – Bydgoszcz
  107. Karolina Chłopek – Kielce
  108. Stefania Czapiewska – Turek
  109. Barbara Kujawa – Turek
  110. Jacek Piłat – Kielce
  111. Magdalena Tumińska – Wejherowo
  112. Henryk Wrzałka – Gdynia
  113. Monika Olejnik – Grodzisk Mazowiecki
  114. Michał Broszkowski – Grodzisk Mazowiecki
  115. Grzegorz Szelągowski – Bolesławiec
  116. Joanna Baranowska – Warszawa
  117. Wojciech Stefanowski – Gorzów Wielkopolski
  118. Maria Stefanowska – Gorzów Wielkopolski
  119. Żaneta Kocurek – Gdynia
  120. Zbigniew Treder – Rumia
  121. Zofia Treder – Rumia
  122. Beata Gudwańska – Kielce
  123. Anna Jamróz – Rumia
  124. Maria Gławenda – Kuźnia Raciborska
  125. Joanna Szelągowska – Bolesławiec
  126. Andrzej Ćwierz – Kielce
  127. Ola Rogala – Poznań
  128. Ania Lipska – Warszawa
  129. Monika Radwańska-Komosa – Sochaczew
  130. Ewa Węsierska – Bydgoszcz
  131. Marzena Bajeńska – Warszawa
  132. Paweł Piłat – Kielce
  133. Ola Piłat – Kielce
  134. Maria Bujak – Kielce
  135. Anna Gwara – Kielce
  136. Joanna Szewc – Kielce
  137. Henryk Bujak – Kielce
  138. Anna Butenko – Kielce
  139. Sławomir Butenko – Kielce
  140. Andrzej Starachowski – Kielce
  141. Anna Chłopek – Kielce
  142. Alicja Butenko – Kielce
  143. Kazimiera Sikora – Kielce
  144. Zuzanna Kościuszko – Kielce
  145. Aleksandra Oleksik – Kielce
  146. Agnieszka Starachowska – Kielce

If you want to sign under this declaration, you have to fill the form below:

Your name and surname (demanded)

City (demanded)

147.  Alicja Szweda – Rumia
148.  Stanislav Kawulok – Trzyniec, Czechy
149.  Małgosia Łęcka – Gdańsk
150.  Dariusz Wietecha – Oświęcim
151.  Mariusz Matuszkiewicz – Rzeszów
152.  Dorota Świerad – Kraków
153.  Mariola Grobelak – Częstochowa
154.  Izabela Dworniak – Katowice
155.  Artur Fałek – Piotrków Trybunalski
156.  Elżbieta Hyży – Wrocław
157.  Anita Piaskowska – Kłodawa Gd.
158. Grzegorz Woźnica – Kielce
159. Katarzyna Minkiewicz – Warszawa
160. Stanisław Wąsik – Wrocław
161. Piotr Milczarek – Zielona Góra
162. Izabela Hauschild-Godlewska – Poznań
163. Magdalena Szymkiewicz – Kielce
164. Katarzyna Majewska – Zielona Góra
165. Marek Majewski – Zielona Góra
166. Dominik Nowicki – Zelów
167. Maja Nowicka – Zelów
168. Barbara Jędruszczak – Kielce
169. Mariusz Jędruszczak – Kielce
170. Romualda Świerad – Nowy Sącz
171. Jarmila Kapsiová – Návsí, Czechy
172. Małgorzata Pawlik – Ryki
173. Linda Ładysz – Zielona Góra
174. Kazimierz Sobczak – Rzeszów
175. Aneta Duchnik – Gliwice
176. Krzysztof Szczypuła – Nowy Sącz
177. Marek Szymański – Poznań
178. Jadwiga Szymska – Kraków
179. Agnieszka Milczarek – Łódź
180. Karol Nowak – Krosno
181. Mariola Nadolna – Szamotuły
182. Urszula Kanciał – Gdańsk
183. Monika Chałan – Kielce
184. Barbara Daniłowicz – Wrocław
185. Paweł Kulig – Łódź
186. Piotr Witala – Cieszyn
187. Violetta Witala – Cieszyn
188. Monika Koselak – Tomaszów Mazowiecki
189. Dariusz Jaskowiak – Starachowice
190. Anna Nowak – Krosno
191. Ewa Wawrzyńska – Płock
192. Małgorzata Dworakowska – Płock
193. Barbara Chraczyńska – Łódź
194. Jacek Chraczyński – Łódź
195. Paweł Chraczyński – Łódź
196. Milena Barucha – Kielce
197. Kazimierz Gełeta – Poznań
198. Mariusz Michalik – Strzelce Kraj
199. Jolanta Zakrzewska – Szczecin
200. Andrzej Pacholski – Scherwiller
201. Grzegorz Jagiełło – Końskie
202. Emilia Tosnowiec – Skarżysko-Kamienna
203. Sławomir Wiśniewski – Londyn
204. Ewa Wiśniewska – Londyn
205. Wiesława Szymańska – Płock
206. Mariusz Olechnowicz – Bydgoszcz
207. Justyna Pisarska-Dudek – Skarżysko-Kamienna
208. Marta Ostrowska – Wrocław
209. Ewa Zalewska – Rumia
210. Juliusz Śtach – Zagórz
211. Renata Kwasnica-Kruszyna – Steinen, Niemcy
212. Kazimierz Kruszyna – Steinen, Niemcy
213. Daniel Kalkowski – Gdynia
214. Aleksandra Kalkowska – Gdynia
215. Paweł Łukasiak – Ustka
216. Anna Heft – Drawsko Pomorskie
217. Elżbieta Szwarc – Poznań
218. Sławomir Jezuit – Rzeszów
219. Wiesława Gorzyńska – Bydgoszcz
220. Tomasz Knyba – Bydgoszcz Wudzyn
221. Magda Pawłowska – Kraków
222. Mieczysław Jeżewski – Pabianice
223. Arkadiusz Rycaj – Piaseczno
224. Barbara Rycaj – Piaseczno
225. Katarzyna Śmigielska – Aleksandrów Łódzki
226. Barbara Szawłowska – Gdynia
227. Roman Szawłowski – Gdynia
228. Tomasz Wrosz – Rumia

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...
i pamiętaj - obrazki przy komentarzach tworzy się w serwisie Gravatar!